Enter your text here

Enter your text here

מעבדת ריצה- אבחון ביומכאני, התאמת סגנון ריצה אישי, בניית יסודות לריצה 

מי אנחנו:


אלדר פרדו

אלדר הינו מאמן ריצה במסגרת קבוצת PARDO RUN CLUB אשר בבעלותו וניהולו. 

הקבוצה קיימת כ-7 שנים ובמסגרתה הוכנו אנשים לריצות שונות מ-0 ועד אולטרה מרתון. 

אלדר הינו מאמן מוסמך מטעם וינגייט בעל תואר ראשון במנהל עסקים וספורט-תרפיה. בעל הסמכה מטעם וינגייט לתזונת ספורטאים וניהול מוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים. 

בין שאר תפקידיו בסיירת אגוז, עסק אלדר גם כקצין אימון גופני. בתפקיד זה הכין אלדר מאות לוחמים להישגים ואתגרים שונים, לאחר עבודת מחקר שבוצע על ידי אלדר ורופא היחידה שונתה שיטת בניית תפריטי התזונה בקרב ביחידות המיוחדות בצה"ל.

 

ניר קריגר
פיזיותרפיסט ומדריך כושר- טיפול בפציעות ספורט, כאבים ופגיעות שריר שלד ובניית תכניות אימון בתקופת פציעה\מחלה

ניהול מותג מדרסי וואסילי מדיקל- התאמת מדרסים, הכשרת אנשי מקצוע, שיווק והפצה.

מרצה- הכשרות פיזיותרפיסטים, מאמנים, הרצאות לקהל הרחב.

Running Lab- ניתוח תנועה ושיפור ביצועים בתחום הריצה.

בעל קליניקות Keep on Moving ברחובות (מושב סתריה) והוד השרון (מושב ירקונה)Running lab: רקע: המעבדה נולדה מתוך צורך להבין את מהות הפציעה באספקט התנועתי בזמן הריצה. רק אבחון של התפקוד עצמו שהוא ריצה יכול לזהות זאת.מכיוון שניתוח הפגיעה בתנועת הריצה מוגבל באמצעות עין אנושית חשוב לבצע זאת באופן מבוקר על ידי צילום איכותי ובקרה על כל המשתנים הרלוונטיים.


 

 

חזון:

החזון שלנו הוא לתת מענה לכל מי שרוצה להנות מעולם הריצה לרוץ ללא כאב, להבין את מקור המגבלות ולפתור אותן באופן מקצועי ויעיל.

 

אודות:

מעבדת הריצה שלנו מתמחה באבחון תנועת הריצה, מציאת נקודות החולשה המובילות לפציעה או עיכוב בהתקדמות. התהליך נועד לזקק את שורש הבעיה ונותן פתרון באופן אישי ומהיר.האבחון מבוסס על ניתוח ביומכאני באמצעות מערכת צילום המסייע להבין את ליקויי התנועה הייחודיים לכל אדם.ניר הפיזיותרפיסט ואלדר מאמן הריצה מייצרים מעטפת מלאה לאבחון תנועה ויכולות, ניתוח ובנייה של תכנית אימונים וניטור העומסים, ועל בסיס האבחון מבוצע שיקום פציעות קיימות ומניעת חזרתן, התאמת מדרסים במידת הצורך, ועוד.כל זאת תוך כדי מעקב מתמיד על ביצוע תכנית האימונים והשיקום.

 

מוצרים:

קורס טכניקת ריצה אישית:

הקורס הינו קורס אישי שמטרתו לשפר את סגנון הריצה לרצים בכל הרמות, קורס זה נעשה במעבדת הריצה וכולל מיקוד אישי הליקויים הקיימים אצל כל אחד תוך כדי הבנה מה ניתן לשפר ומה נפיק מהשיפור כאשר הלימוד נעשה על ידי צילום מתמיד של הרץ והצגת תוצרים על גבי מסך קדמי, הקורס כולל 3 מפגשים הבנויים אחד על השני ותרגול שמתבצע בריצות השוטפות בין המפגשים.

הקורס מיועד לרצים אשר לא מרגישים בנוח עם סגנון הריצה שלהם, רצים המעוניינים לשפר סגנון לטובת שיפור הריצה או רצים שמעוניינים במיקוד אישי משמעותי לטובת יצירת סגנון מהיר יותר יעיל יותר

 

 

אבחון ביומכאני מקיף של יכולת התנועה וסגנון הריצה לזיהוי מקורות פציעה:

האבחון מתבצע על ידי פיזיותרפיסט בעזרת ניתוח וידאו מעמיק של הרץ כאשר הוא מצולם במספר זויות
מתאים במצבים הבאים:
א. כאשר רץ חש בכאב או אי נוחות בעת ריצה או אחריה.
ב. כאשר רץ מרגיש שיש קשר בין סגנון הריצה לפציעה שלו
ג. כאשר פיזיותרפיסט או מאמן ריצה מזהה שיש פוטנציאל גבוה לשפר את תוצאות השיקום בעזרת התאמת הסגנון באופן אישי.
איך מתבצע?
בסיס של שלושה מפגשים ותוספות לפי הצורך. אורך מפגש 45-70 דקות לפי הצורך.
מפגש ראשון: ראיון, קבלת מידע חיוני לגבי הפציעה, דפוס האימונים, מטרות. בדיקת בסיס תנועתי- יציבות, כוח וטווחי תנועה. צילום סגנון הריצה, ניתוח בסיסי וקבלת תכנית אישית ראשונית בהתאם לבדיקה. בין המפגשים מתבצע ניתוח ביומכאני מקיף של סגנון הריצה על מנת לזהות את מקור הפציעה ולקבל נתונים מדויקים לגבי זויות, מרחקים, קצב וכדומה אשר יהוו בסיס להשוואה בהמשך התהליך.
מפגש שני: הערכת התקדמות על פי הנחיות המפגש הקודם, תרגול סגנון מבוסס למידה מוטורית* בשיטות מגוונות וחדשניות על פי המחקר העדכני, ובעיקר מותאמות אישית. בקרה על השפעת התרגול והסגנון הנלמד על כאבים וסימפטומים שהופיעו במהלך הפציעה. קבלת תכנית תרגול מתקדמת לשיפור הסגנון והטמעתו.
מפגש שלישי: הערכת התקדמות על פי הנחיות המפגשים הקודמים, השוואת ההתקדמות מהמפגש הראשון עד הנוכחי. הדרכה לשילוב הדגשים והסגנון בתכנית האימונים (ניתן לבנות תכנית אימונים בתוספת תשלום עם פיקוח צמוד לאורך התכנית). סיכום וקביעת מפגשי בקרה במידת הצורך. עלות- 1200 ש"ח, ניתן לקבל החזר חלקי מכללית מושלם וביטוחים פרטיים.
*למידה מוטורית (Motor Learning) היא המדע העוסק בתהליכים קוגניטיביים ופסיכולוגיים של למידת תנועה. תהליכי הטמעת מיומנות מוטורית כגון שיפור סגנון הם בעלי השפעה מכרעת על תוצאות התהליך, ואנו עדים לא מעט לתוצאות שליליות (פציעה, ירידה בהנאה מהפעילות) בעקבות אימון שאינו מבוסס למידה מוטורית.   

 

להתאמן נכון לפי יכולותיך האישיות:לימוד עקרונות לביצוע תכנית אימונים. הכרת מושגי יסוד באימון ויישום בפועל שלהם לפי יכולת ומדדים אישיים. העמקה באימון הרץ ומציאת טווחי דופק מדוייקים לשיפור תכנית האימון וביצועים עתידיים. מתבסס על מבחנים אירוביים ואימון מעשי אישי על ידי מאמן ריצה מנוסה.
האימון מתבצע במעבדת ריצה וכולל ניטור על ידי מד דופק וניתוח ביומכאני.
עלות מפגש- 400 ש"ח

 

לעמוד הפייסבוק של Running Lab

 


יש לך עוד שאלות? 
שאל\י אותי עכשיו דרך תיבת הפניות שלמטה או ישירות לטלפון שמופיע במעלה הדף

 

פיזיותרפיה וכושר | Keep on Moving

טיפול, שיקום ומניעת פציעות ספורט, עבודה ותאונות

052-8245827

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלחו לי הודעה
בוואטסאפ 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

קליניקה - מושב ירקונה

מרכז הוד השרון

דרך רמתיים בהוד השרון בין רחובות אפק לז'בוטינסקי מצד ימין. בכניסה לחצר הקליניקה שלט משק 27​

קליניקה - מושב סתריה סמוך לרחובות

דרך כביש 40, צפון מזרח לעיר רחובות.

להוראות הגעה ניתן ליצור קשר

 

P

P