כפי שניתן להבין מהשם, Keep on Moving הוא מרכז לשיפור ושיקום התנועה, זאת מתוך ההבנה שתנועה היא חלק מהליבה של תפקוד ובריאות.

 

אם זה לצורך תפקוד יומיומי- לבוש, אכילה, היגיינה, התניידות ואפילו שינה- בהכל מעורבת תנועה. כשהיא טובה - האדם מרגיש טוב. אבל כשתנועה נפגעת, גם אם זו אצבע- התפקוד נפגע וההתמודדות היומיומית עלולה להפוך לקשה ומסורבלת, כאובה, ותלויה בעזרת אחרים.

 

אם זה לצורך עבודה- הרמת חפצים, הליכה, ואפילו ישיבה- גב תפוס למשל עלול לגרום לחיסור ימים בעבודה, פגיעה בהכנסה ובשגרת החיים התקינה.

 

אם זה לצורך בריאות והנאה- כגון פעילות גופנית או תחביב- ידוע לכולם תפקידה החשוב של הפעילות הגופנית בבריאות הגוף והנפש. היא יעילה במניעה ובטיפול במחלות שונות כגון סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב, סרטן, וסטרס נפשי.

 

למי שמעוניין למנוע את המחלות טרם הגיען יש יתרון- הבריאות הנוכחית שלו מאפשרת לו חופש בחירה בסוג ובעצמת הפעילות מבלי לסכן את עצמו (באופן יחסי) Keep on Moving מספקת הדרכה לביצוע פעילות גופנית בהתאמה אישית לצורכי ומטרות המתאמן ויכולתו הנוכחית במסגרת אישית או קבוצתית.

 

למי שלא ביצע פעילות גופנית לאחרונה וסובל ממצב גופני מגביל כגון אחת המחלות שהוזכרו קודם לכן או פגיעה קבועה אחרת- הקושי העיקרי הוא בביצוע פעילות שלא מסכן או מחמיר את התסמינים מהם הוא סובל (לדוגמה מי שנותח בניתוח מעקפים אך חושש לבצע פעילות גופנית כי עלול לסכן את עצמו) Keep on Moving מספקת הדרכה מדויקת, בטוחה, ומתואמת עם הנחיות הרפואה הרלוונטיות לאותו מצב.
למי שמבצע פעילות גופנית ונפצע בעקבותיה (פציעות ספורט)- רוב פציעות הספורט נובעות מטעויות באימון.
להתאושש מפציעה זה דבר אחד (שהוא אתגר בפני עצמו) אבל לחזור לביצוע הספורט שאותו אדם רגיל ואוהב לבצע, תוך מניעה של חזרת הפציעה- זה אתגר בפני עצמו.
Keep on Moving מספקת ליווי של הספורטאי החובב או המקצועי מרגע הפציעה ועד חזרה מוחלטת לספורט תוך הקפדה על שיקום פעיל של הספורטאי, הדרכה מדוקדקת ובניית תכנית שיקום ואימון אשר מפחית את הסיכון לפציעה חוזרת.

 

לצורך השגת תנועה מיטבית אנו משתמשים בכל האמצעים שעשויים לסייע בטיפול בכאב או מגבלה בתפקוד- אימון, ייעוץ והדרכה, טיפול במגע, דיקור מערבי, התאמת מדרסים, חבישות, ועוד.

 

בן אדם חובב אנשים ובריאות, פיזיותרפיסט בוגר אוניברסיטת אריאל - בעל תעודה ממשרד הבריאות, מדריך כושר וריצה ומעסה רפואי.

 

במהלך השנים התנסיתי בסוגי ספורט שונים ומגוונים, במסגרות ומחוץ להן- ג'ודו, משחקי כדור, ריצה, שחייה, אופניים, יוגה, פילאטיס, טיפוס, קפואירה, פריסבי...

 

החיבור לתנועה והרצון לרכוש עוד ועוד מיומנויות תנועתיות טבוע בי. במהלך השנים גיליתי כי הלמידה שלי מעמיקה כאשר אני משתף עוד אנשים בזה ומלמד אותם מיומנויות תנועה.

 

מיומנות זו אינה רק רצף תנועתי או טכניקה ספציפית. היא השקפה ויכולת למידה עצמית. לפיכך אני משתדל לערב את התלמידים והמטופלים שלי בידע שימושי שיוכל לסייע להם לשמר ולשפר את יכולת התנועה והריפוי העצמי שלהם. ככל שעובר הזמן אני מבין יותר ויותר את הקשר ההדוק בין ריפוי לתנועה. התנועה יכולה לרפא, והריפוי יכול לאפשר תנועה. לפיכך שני המרכיבים הללו נמצאים בכל טיפול.

  

המפגשים בשומרים על התנועה יכולים לתת מענה לשאלות הבאות:

- כיצד מחלימים מפציעה?

- כיצד חוזרים לפעילות לאחר פציעה או כאב?

- כיצד מתחילים לבצע תנועה או פעילות גופנית לאחר תקופה ממושכת של חוסר פעילות?

- כיצד מגיעים להישגים ועומדים באתגרים תוך שמירה על הגוף?

- כיצד נהנים מפעילות גופנית והופכים אותה לחלק מהותי מאורח החיים?

 

לכל מתאמן או מטופל מאפיינים אישיים וייחודיים לו, ולכן דרוש ניתוח מעמיק של הבעיה והפרופיל האישי שלו, ותפירת "חליפת אימון וטיפול" מתאימה. חליפה זו מורכבת מהדרכה, טיפול במגע, אימון גופני ובניית תכנית אימונים. לעתים היא כוללת חלק מהמרכיבים ולעתים את כולם.

 

ניתן לקרוא עוד על אמצעים אלו באתר.

ביחד, אנחנו שומרים על התנועה!
!KEEP ON MOVING

 

ביחד, אנחנו שומרים על התנועה! Keep on Moving

הקליניקה במושב ירקונה (במרכז הוד השרון)

הקליניקה במושב סתריה  (כביש 40, סמוך לרחובות)

הקליניקה במושב ירקונה נפתחה בפברואר 2015.

העיקרון שעמד מאחורי הקמת הקליניקה הוא ליצור מקום שיאפשר אימון, טיפול ושיקום אורטופדי בין אם לצורך תפקוד יומיומי ובין אם לצורכי ביצוע ספורט פנאי\תחרותי.

 

היה לי חשוב באופן אישי לקחת חלק במסע ההקמה יחד עם משפחה וחברים קרובים, על מנת להגשים את החזון המקצועי ברמה הקרובה ביותר. במהלך הבניה התמודדנו עם אתגרים בפן הטכני והעיצובי והתוצאה הסופית הינה בסגנון תעשייתי ונקי, ובדגש על קיימות - שימוש חוזר בחומרים קיימים והפחתה מקסימלית של פסולת בניה.

 

לאחר שהעתקתי את מגוריי לרחובות חיפשתי אחות לקליניקה שהקמתי בירקונה ומצאתי אחת נהדרת!


הקליניקה נמצאת במושב סתריה בסטודיו לאימוני כושר. המקום מאובזר באביזרי ומכשירי כושר ומרחב תרגול מעולה וכמובן מיטת טיפולים.

 

 

 

על תחום אדריכלות הנוף אמונה לירון קריגר (סלונר) , אשתי.

היא דאגה לתכנון סביבת תרגול גם בחוץ, חניה, גישה נוחה לשירותים וכמובן הצמחייה השופעת שמקדמת את פני המטופלים והמתאמנים.

לירון קריגר (סלונר) - אדריכלות נוף

ביחד שומרים על התנועה

Keep on Moving

  ניר קריגר

הקליניקות שלי

  Keep on Moving

Enter your text here

Enter your text here

פיזיותרפיה וכושר | Keep on Moving

טיפול, שיקום ומניעת פציעות ספורט, עבודה ותאונות

052-8245827

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלחו לי הודעה
בוואטסאפ 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

קליניקה - מושב ירקונה

מרכז הוד השרון

דרך רמתיים בהוד השרון בין רחובות אפק לז'בוטינסקי מצד ימין. בכניסה לחצר הקליניקה שלט משק 27​

קליניקה - מושב סתריה סמוך לרחובות

דרך כביש 40, צפון מזרח לעיר רחובות.

להוראות הגעה ניתן ליצור קשר

 

P

P